Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1922
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
- Inhoud
- 220 m³
- Kamers
- 4
Julianastraat 59 is een woonhuis in Axel, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 113 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €209.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
37.6 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
7.1 kmApotheek
5.9 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11 kmDe prijsindicatie voor Julianastraat 59 ligt rond €35.000 tot €60.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Axel is €209.000. Dat komt neer op circa €2.903 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJulianastraat 59 is een woonhuis van 72 m² in de wijk Kern Axel. De buurt telt 3.623 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.436 inwoners per km².
Julianastraat 59 is een woonhuis in Kern Axel, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Julianastraat 59 heeft 72 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Kern Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €209.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Julianastraat 59 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Julianastraat 59 heeft 4 kamers.
De wijk Kern Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 7.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €209.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Julianastraat 59 in Kern Axel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 37.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Julianastraat 59: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 5.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 7.1 km.