Streetview Ingelandenlaan 16 Axel

Ingelandenlaan 16, 4571 DW Axel

143 m² Bouwjaar 2011 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Ingelandenlaan 16 is een woonhuis in Axel, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 547 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €209.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
547 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ingelandenlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ingelandenlaan 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
113.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14%
CO₂-emissie
21.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Axel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

37.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Axel

7105 Inwoners
3500 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3623 Woningvoorraad
€209.000 Gem. woningwaarde Kern Axel
59% Koopwoningen
2.436 Inwoners per km²

Locatie van Ingelandenlaan 16

Vergelijkbare woningen in Axel

Veelgestelde vragen over Ingelandenlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Ingelandenlaan 16?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Axel is €209.000. Dat komt neer op circa €1.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ingelandenlaan 16 zich tot de wijk Kern Axel?

Ingelandenlaan 16 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Kern Axel. De buurt telt 3.623 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ingelandenlaan 16?

Ingelandenlaan 16 is een woonhuis in Kern Axel, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ingelandenlaan 16 vergeleken met de buurt?

Ingelandenlaan 16 heeft 143 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Het perceel is 547 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kern Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €209.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ingelandenlaan 16 en wat betekent dat?

Ingelandenlaan 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-02-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ingelandenlaan 16?

Ingelandenlaan 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Axel?

De wijk Kern Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 7.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €209.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Axel?

Vanuit Ingelandenlaan 16 in Kern Axel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 37.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.