Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 564 m²
Bosrank 98 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 564 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bosrank 98
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.9 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kloosterbos is €395.000. Dat komt neer op circa €2.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBosrank 98 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Kloosterbos. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.996 inwoners per km².
Bosrank 98 is een woonhuis in Kloosterbos, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bosrank 98 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 564 m². In Kloosterbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kloosterbos in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Bosrank 98 in Kloosterbos bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bosrank 98: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Kloosterbos: restaurant (1.9 km), cafe (3.8 km).
Een woningrapport voor Bosrank 98 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kloosterbos. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.