Streetview Stedehof 53 Assen

Stedehof 53, 9408 HH Assen

140 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Stedehof 53 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 148 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
486 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Stedehof 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stedehof 53

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.3%
CO₂-emissie
25.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Assen

1035 Inwoners
375 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
380 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde Kloosterstede
69% Koopwoningen
7.414 Inwoners per km²

Locatie van Stedehof 53

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Stedehof 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Stedehof 53?

De prijsindicatie voor Stedehof 53 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterstede is €330.000. Dat komt neer op circa €2.357 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stedehof 53 zich tot de wijk Kloosterstede?

Stedehof 53 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Kloosterstede. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stedehof 53?

Stedehof 53 is een woonhuis in Kloosterstede, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stedehof 53 vergeleken met de buurt?

Stedehof 53 heeft 140 m² woonoppervlakte en 486 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kloosterstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stedehof 53 en wat betekent dat?

Stedehof 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-04-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stedehof 53?

Stedehof 53 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterstede?

De wijk Kloosterstede in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterstede?

Vanuit Stedehof 53 in Kloosterstede bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.