Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 609 m²
Kleine Hout 15 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 609 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kleine Hout 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.3 kmDe prijsindicatie voor Kleine Hout 15 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhout is €570.000. Dat komt neer op circa €3.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKleine Hout 15 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Kloosterhout. De buurt telt 341 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².
Kleine Hout 15 is een woonhuis in Kloosterhout, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kleine Hout 15 heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 609 m². In Kloosterhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kloosterhout in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.4 personen.
Vanuit Kleine Hout 15 in Kloosterhout bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kleine Hout 15: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Kloosterhout: restaurant (1.7 km), cafe (3.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €400.000 tot €450.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kloosterhout is €570.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.