Streetview Kleine Hout 13 Assen

Kleine Hout 13, 9408 DN Assen

148 m² Bouwjaar 2005 Label A

Kleine Hout 13 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en een perceel van 883 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
883 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kleine Hout 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Hout 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112 kWh/m²
Primaire fossiele energie
131.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.8%
CO₂-emissie
22.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Assen

1120 Inwoners
325 Huishoudens
3.4 Gem. huishoudensgrootte
341 Woningvoorraad
€570.000 Gem. woningwaarde Kloosterhout
96% Koopwoningen
3.822 Inwoners per km²

Locatie van Kleine Hout 13

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Kleine Hout 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Hout 13?

De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhout is €570.000. Dat komt neer op circa €3.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Hout 13 zich tot de wijk Kloosterhout?

Kleine Hout 13 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Kloosterhout. De buurt telt 341 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Hout 13?

Kleine Hout 13 is een woonhuis in Kloosterhout, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kleine Hout 13 vergeleken met de buurt?

Kleine Hout 13 heeft 148 m² woonoppervlakte. Het perceel is 883 m². In Kloosterhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Hout 13 en wat betekent dat?

Kleine Hout 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.7 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterhout?

De wijk Kloosterhout in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterhout?

Vanuit Kleine Hout 13 in Kloosterhout bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kloosterhout?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kleine Hout 13: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.4 km.