Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 596 m²
Abeelhout 14 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 596 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Abeelhout 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.3 kmDe prijsindicatie voor Abeelhout 14 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhout is €570.000. Dat komt neer op circa €2.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAbeelhout 14 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Kloosterhout. De buurt telt 341 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².
Abeelhout 14 is een woonhuis in Kloosterhout, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Abeelhout 14 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 596 m². In Kloosterhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Abeelhout 14 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Kloosterhout in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.4 personen.
Vanuit Abeelhout 14 in Kloosterhout bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Abeelhout 14: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Kloosterhout: restaurant (1.7 km), cafe (3.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €450.000 tot €500.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kloosterhout is €570.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.