2-onder-1-kapwoning Tamarindehout 4 Assen

Tamarindehout 4, 9408 DG Assen

140 m² Bouwjaar 2005 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Tamarindehout 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Assen, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 269 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tamarindehout 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tamarindehout 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.9%
CO₂-emissie
22.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Assen

1120 Inwoners
325 Huishoudens
3.4 Gem. huishoudensgrootte
341 Woningvoorraad
€570.000 Gem. woningwaarde Kloosterhout
96% Koopwoningen
3.822 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tamarindehout 4

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Tamarindehout 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Tamarindehout 4?

De prijsindicatie voor Tamarindehout 4 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhout is €570.000. Dat komt neer op circa €4.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tamarindehout 4 zich tot de wijk Kloosterhout?

Tamarindehout 4 is een 2-onder-1-kapwoning van 140 m² in de wijk Kloosterhout. De buurt telt 341 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tamarindehout 4?

Tamarindehout 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Kloosterhout, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tamarindehout 4 vergeleken met de buurt?

Tamarindehout 4 heeft 140 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Kloosterhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tamarindehout 4 en wat betekent dat?

Tamarindehout 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tamarindehout 4?

Tamarindehout 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterhout?

De wijk Kloosterhout in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterhout?

Vanuit Tamarindehout 4 in Kloosterhout bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.