Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Vestesingel 84 Assen

Vestesingel 84, 9408 CG Assen

157 m² Bouwjaar 2001 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Vestesingel 84 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Assen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 313 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
313 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vestesingel 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vestesingel 84

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
94.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
28.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.8%
CO₂-emissie
5.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (143.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Assen

845 Inwoners
280 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Kloosterlanen
100% Koopwoningen
4.190 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vestesingel 84

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Vestesingel 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Vestesingel 84?

De prijsindicatie voor Vestesingel 84 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterlanen is €504.000. Dat komt neer op circa €3.210 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vestesingel 84 zich tot de wijk Kloosterlanen?

Vestesingel 84 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 157 m² in de wijk Kloosterlanen. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.190 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vestesingel 84?

Vestesingel 84 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kloosterlanen, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vestesingel 84 vergeleken met de buurt?

Vestesingel 84 heeft 157 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 313 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kloosterlanen ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vestesingel 84 en wat betekent dat?

Vestesingel 84 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2036-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vestesingel 84?

Vestesingel 84 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 143 m².

Hoe is de woningmarkt in Kloosterlanen?

De wijk Kloosterlanen in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterlanen?

Vanuit Vestesingel 84 in Kloosterlanen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kloosterlanen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vestesingel 84: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kloosterlanen?

Recreatie nabij Kloosterlanen: restaurant (0.9 km), cafe (3.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Vestesingel 84?

Vestesingel 84 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €445.000 tot €495.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kloosterlanen is €504.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Vestesingel 84?

Een woningrapport voor Vestesingel 84 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kloosterlanen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen