2-onder-1-kapwoning Hazelaarhof 47 Assen

Hazelaarhof 47, 9408 AT Assen

145 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hazelaarhof 47 is een 2-onder-1-kapwoning in Assen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 345 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
345 m²
Inhoud
585 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hazelaarhof 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazelaarhof 47

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Assen

1215 Inwoners
505 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
542 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Kloosterhoven
48% Koopwoningen
5.816 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hazelaarhof 47

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Hazelaarhof 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazelaarhof 47?

De prijsindicatie voor Hazelaarhof 47 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhoven is €291.000. Dat komt neer op circa €2.007 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazelaarhof 47 zich tot de wijk Kloosterhoven?

Hazelaarhof 47 is een 2-onder-1-kapwoning van 145 m² in de wijk Kloosterhoven. De buurt telt 542 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.816 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazelaarhof 47?

Hazelaarhof 47 is een 2-onder-1-kapwoning in Kloosterhoven, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hazelaarhof 47 vergeleken met de buurt?

Hazelaarhof 47 heeft 145 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kloosterhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazelaarhof 47 en wat betekent dat?

Hazelaarhof 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazelaarhof 47?

Hazelaarhof 47 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterhoven?

De wijk Kloosterhoven in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterhoven?

Vanuit Hazelaarhof 47 in Kloosterhoven bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.