Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kiellanden 26 Assen

Kiellanden 26, 9407 PB Assen

129 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Kiellanden 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Assen, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 356 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
356 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2016
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kiellanden 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kiellanden 26

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
120.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
112.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.6%
CO₂-emissie
26.32 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (144.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garage
Carport, garage mogelijk en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Assen

2215 Inwoners
1065 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1060 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde De Landen/De Akkers
62% Koopwoningen
5.649 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kiellanden 26

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Kiellanden 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Kiellanden 26?

De prijsindicatie voor Kiellanden 26 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in De Landen/De Akkers is €219.000. Dat komt neer op circa €1.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kiellanden 26 zich tot de wijk De Landen/De Akkers?

Kiellanden 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 129 m² in de wijk De Landen/De Akkers. De buurt telt 1.060 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.649 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kiellanden 26?

Kiellanden 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Landen/De Akkers, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kiellanden 26 vergeleken met de buurt?

Kiellanden 26 heeft 129 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Het perceel is 356 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Landen/De Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kiellanden 26 en wat betekent dat?

Kiellanden 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kiellanden 26?

Kiellanden 26 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 144 m².

Hoe is de woningmarkt in De Landen/De Akkers?

De wijk De Landen/De Akkers in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 2.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Landen/De Akkers?

Vanuit Kiellanden 26 in De Landen/De Akkers bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.3 km.