Hoekwoning Nijstukken 110 Assen

Nijstukken 110, 9407 KD Assen

118 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Nijstukken 110 is een hoekwoning in Assen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 239 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
239 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nijstukken 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nijstukken 110

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24%
CO₂-emissie
25.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (85.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Assen

1700 Inwoners
745 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
743 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde De Velden/De Stukken
73% Koopwoningen
5.423 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nijstukken 110

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Nijstukken 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijstukken 110?

De prijsindicatie voor Nijstukken 110 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in De Velden/De Stukken is €235.000. Dat komt neer op circa €1.992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijstukken 110 zich tot de wijk De Velden/De Stukken?

Nijstukken 110 is een hoekwoning van 118 m² in de wijk De Velden/De Stukken. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijstukken 110?

Nijstukken 110 is een hoekwoning in De Velden/De Stukken, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nijstukken 110 vergeleken met de buurt?

Nijstukken 110 heeft 118 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 239 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Velden/De Stukken ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nijstukken 110 en wat betekent dat?

Nijstukken 110 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-02-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nijstukken 110?

Nijstukken 110 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 85 m².

Hoe is de woningmarkt in De Velden/De Stukken?

De wijk De Velden/De Stukken in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Velden/De Stukken?

Vanuit Nijstukken 110 in De Velden/De Stukken bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.9 km.