Tussenwoning Wolvenveen 28 Assen

Wolvenveen 28, 9407 HJ Assen

108 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Wolvenveen 28 is een tussenwoning in Assen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 149 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
381 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wolvenveen 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolvenveen 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
101.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Assen

970 Inwoners
450 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
446 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde De Venen/De Wallen
67% Koopwoningen
3.871 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wolvenveen 28

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Wolvenveen 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolvenveen 28?

De prijsindicatie voor Wolvenveen 28 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in De Venen/De Wallen is €237.000. Dat komt neer op circa €2.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolvenveen 28 zich tot de wijk De Venen/De Wallen?

Wolvenveen 28 is een tussenwoning van 108 m² in de wijk De Venen/De Wallen. De buurt telt 446 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.871 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolvenveen 28?

Wolvenveen 28 is een tussenwoning in De Venen/De Wallen, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wolvenveen 28 vergeleken met de buurt?

Wolvenveen 28 heeft 108 m² woonoppervlakte en 381 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Venen/De Wallen ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolvenveen 28 en wat betekent dat?

Wolvenveen 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wolvenveen 28?

Wolvenveen 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Venen/De Wallen?

De wijk De Venen/De Wallen in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Venen/De Wallen?

Vanuit Wolvenveen 28 in De Venen/De Wallen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.