Streetview Ter Aardseweg 2 Assen

Ter Aardseweg 2, 9406 XN Assen

230 m² Bouwjaar 1965 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Ter Aardseweg 2 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 3802 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
3802 m²
Inhoud
675 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ter Aardseweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ter Aardseweg 2

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Assen

1700 Inwoners
745 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
743 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde De Velden/De Stukken
73% Koopwoningen
5.423 Inwoners per km²

Locatie van Ter Aardseweg 2

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Ter Aardseweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Ter Aardseweg 2?

De prijsindicatie voor Ter Aardseweg 2 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in De Velden/De Stukken is €235.000. Dat komt neer op circa €1.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ter Aardseweg 2 zich tot de wijk De Velden/De Stukken?

Ter Aardseweg 2 is een woonhuis van 230 m² in de wijk De Velden/De Stukken. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ter Aardseweg 2?

Ter Aardseweg 2 is een woonhuis in De Velden/De Stukken, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ter Aardseweg 2 vergeleken met de buurt?

Ter Aardseweg 2 heeft 230 m² woonoppervlakte en 675 m³ inhoud. Het perceel is 3802 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Velden/De Stukken ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ter Aardseweg 2 en wat betekent dat?

Ter Aardseweg 2 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Ter Aardseweg 2?

Ter Aardseweg 2 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Velden/De Stukken?

De wijk De Velden/De Stukken in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Velden/De Stukken?

Vanuit Ter Aardseweg 2 in De Velden/De Stukken bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.9 km.