Vrijstaande woning Asserwijk 11 Assen

Asserwijk 11, 9406 XJ Assen

225 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Asserwijk 11 is een vrijstaande woning in Assen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 1222 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
1222 m²
Inhoud
836 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Asserwijk 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Asserwijk 11

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Assen

1120 Inwoners
325 Huishoudens
3.4 Gem. huishoudensgrootte
341 Woningvoorraad
€570.000 Gem. woningwaarde Kloosterhout
96% Koopwoningen
3.822 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Asserwijk 11

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Asserwijk 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Asserwijk 11?

De prijsindicatie voor Asserwijk 11 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhout is €570.000. Dat komt neer op circa €2.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Asserwijk 11 zich tot de wijk Kloosterhout?

Asserwijk 11 is een vrijstaande woning van 225 m² in de wijk Kloosterhout. De buurt telt 341 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Asserwijk 11?

Asserwijk 11 is een vrijstaande woning in Kloosterhout, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Asserwijk 11 vergeleken met de buurt?

Asserwijk 11 heeft 225 m² woonoppervlakte en 836 m³ inhoud. Het perceel is 1222 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Kloosterhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Asserwijk 11 en wat betekent dat?

Asserwijk 11 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Asserwijk 11?

Asserwijk 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterhout?

De wijk Kloosterhout in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterhout?

Vanuit Asserwijk 11 in Kloosterhout bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kloosterhout?