Eengezinswoning, tussenwoning Donaustraat 8 Assen

Donaustraat 8, 9406 SM Assen

130 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Donaustraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Assen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 169 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Donaustraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Donaustraat 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.9%
CO₂-emissie
29.03 kg/m²

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Assen

1730 Inwoners
785 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
778 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Pittelo Midden
38% Koopwoningen
5.402 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Donaustraat 8

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Donaustraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Donaustraat 8?

De prijsindicatie voor Donaustraat 8 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Pittelo Midden is €200.000. Dat komt neer op circa €1.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Donaustraat 8 zich tot de wijk Pittelo Midden?

Donaustraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Pittelo Midden. De buurt telt 778 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.402 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Donaustraat 8?

Donaustraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Pittelo Midden, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Donaustraat 8 vergeleken met de buurt?

Donaustraat 8 heeft 130 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Pittelo Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Donaustraat 8 en wat betekent dat?

Donaustraat 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Donaustraat 8?

Donaustraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Pittelo Midden?

De wijk Pittelo Midden in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pittelo Midden?

Vanuit Donaustraat 8 in Pittelo Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.