Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 257 m²
Lottingstraat 2 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en een perceel van 257 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €177.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lottingstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Lottingstraat 2 ligt rond €80.000 tot €105.000. De gemiddelde woningwaarde in Luchiesland Noord is €177.000. Dat komt neer op circa €1.526 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLottingstraat 2 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Luchiesland Noord. De buurt telt 413 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.299 inwoners per km².
Lottingstraat 2 is een woonhuis in Luchiesland Noord, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lottingstraat 2 heeft 116 m² woonoppervlakte. Het perceel is 257 m². In Luchiesland Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €177.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Luchiesland Noord in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €177.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Lottingstraat 2 in Luchiesland Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lottingstraat 2: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Luchiesland Noord: restaurant (0.7 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €80.000 tot €105.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Luchiesland Noord is €177.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.