Streetview Lottingstraat 12 Assen

Lottingstraat 12, 9406 LX Assen

104 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Lottingstraat 12 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 224 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €177.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
224 m²
Inhoud
283 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lottingstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lottingstraat 12

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
250.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
378.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Assen

755 Inwoners
415 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
413 Woningvoorraad
€177.000 Gem. woningwaarde Luchiesland Noord
20% Koopwoningen
5.299 Inwoners per km²

Locatie van Lottingstraat 12

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Lottingstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Lottingstraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Luchiesland Noord is €177.000. Dat komt neer op circa €1.702 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lottingstraat 12 zich tot de wijk Luchiesland Noord?

Lottingstraat 12 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Luchiesland Noord. De buurt telt 413 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.299 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lottingstraat 12?

Lottingstraat 12 is een woonhuis in Luchiesland Noord, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lottingstraat 12 vergeleken met de buurt?

Lottingstraat 12 heeft 104 m² woonoppervlakte en 283 m³ inhoud. Het perceel is 224 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Luchiesland Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €177.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lottingstraat 12 en wat betekent dat?

Lottingstraat 12 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-12-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lottingstraat 12?

Lottingstraat 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Luchiesland Noord?

De wijk Luchiesland Noord in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €177.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Luchiesland Noord?

Vanuit Lottingstraat 12 in Luchiesland Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.