Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Inhoud
- 278 m³
- Kamers
- 8
Noordenveld 77 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 240 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €177.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordenveld 77
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Luchiesland Noord is €177.000. Dat komt neer op circa €2.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordenveld 77 is een woonhuis van 70 m² in de wijk Luchiesland Noord. De buurt telt 413 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.299 inwoners per km².
Noordenveld 77 is een woonhuis in Luchiesland Noord, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Noordenveld 77 heeft 70 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 9 m² per kamer. In Luchiesland Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €177.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordenveld 77 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Noordenveld 77 heeft 8 kamers.
De wijk Luchiesland Noord in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €177.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Noordenveld 77 in Luchiesland Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordenveld 77: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.4 km.