Streetview Noordenveld 29 Assen

Noordenveld 29, 9406 LS Assen

87 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Noordenveld 29 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 134 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €177.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Noordenveld 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordenveld 29

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Assen

755 Inwoners
415 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
413 Woningvoorraad
€177.000 Gem. woningwaarde Luchiesland Noord
20% Koopwoningen
5.299 Inwoners per km²

Locatie van Noordenveld 29

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Noordenveld 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordenveld 29?

De prijsindicatie voor Noordenveld 29 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Luchiesland Noord is €177.000. Dat komt neer op circa €2.034 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordenveld 29 zich tot de wijk Luchiesland Noord?

Noordenveld 29 is een woonhuis van 87 m² in de wijk Luchiesland Noord. De buurt telt 413 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.299 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordenveld 29?

Noordenveld 29 is een woonhuis in Luchiesland Noord, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noordenveld 29 vergeleken met de buurt?

Noordenveld 29 heeft 87 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Luchiesland Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €177.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordenveld 29 en wat betekent dat?

Noordenveld 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordenveld 29?

Noordenveld 29 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Luchiesland Noord?

De wijk Luchiesland Noord in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €177.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Luchiesland Noord?

Vanuit Noordenveld 29 in Luchiesland Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.