Streetview Zuidenveld 82 Assen

Zuidenveld 82, 9406 LM Assen

76 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 2 slaapkamers Label D

Zuidenveld 82 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 196 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €177.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
316 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zuidenveld 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidenveld 82

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
273.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Assen

755 Inwoners
415 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
413 Woningvoorraad
€177.000 Gem. woningwaarde Luchiesland Noord
20% Koopwoningen
5.299 Inwoners per km²

Locatie van Zuidenveld 82

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Zuidenveld 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidenveld 82?

De gemiddelde woningwaarde in Luchiesland Noord is €177.000. Dat komt neer op circa €2.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidenveld 82 zich tot de wijk Luchiesland Noord?

Zuidenveld 82 is een woonhuis van 76 m² in de wijk Luchiesland Noord. De buurt telt 413 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.299 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidenveld 82?

Zuidenveld 82 is een woonhuis in Luchiesland Noord, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zuidenveld 82 vergeleken met de buurt?

Zuidenveld 82 heeft 76 m² woonoppervlakte en 316 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Luchiesland Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €177.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidenveld 82 en wat betekent dat?

Zuidenveld 82 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-07-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidenveld 82?

Zuidenveld 82 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Luchiesland Noord?

De wijk Luchiesland Noord in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €177.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Luchiesland Noord?

Vanuit Zuidenveld 82 in Luchiesland Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.