Streetview Talmastraat 154 Assen

Talmastraat 154, 9406 KR Assen

122 m² Bouwjaar 1938

Talmastraat 154 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en een perceel van 393 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
393 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Talmastraat 154

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Assen

430 Inwoners
230 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
227 Woningvoorraad
€199.000 Gem. woningwaarde Zuid Molukse Buurt
7% Koopwoningen
4.461 Inwoners per km²

Locatie van Talmastraat 154

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Talmastraat 154

Wat is de geschatte woningwaarde van Talmastraat 154?

De prijsindicatie voor Talmastraat 154 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid Molukse Buurt is €199.000. Dat komt neer op circa €1.631 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Talmastraat 154 zich tot de wijk Zuid Molukse Buurt?

Talmastraat 154 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Zuid Molukse Buurt. De buurt telt 227 woningen. Daarvan is 7% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.461 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Talmastraat 154?

Talmastraat 154 is een woonhuis in Zuid Molukse Buurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Talmastraat 154 vergeleken met de buurt?

Talmastraat 154 heeft 122 m² woonoppervlakte. Het perceel is 393 m². In Zuid Molukse Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuid Molukse Buurt?

De wijk Zuid Molukse Buurt in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 7% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid Molukse Buurt?

Vanuit Talmastraat 154 in Zuid Molukse Buurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuid Molukse Buurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Talmastraat 154: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuid Molukse Buurt?

Recreatie nabij Zuid Molukse Buurt: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).