Streetview Stadhouderslaan 118 Assen

Stadhouderslaan 118, 9406 KE Assen

87 m² Bouwjaar 1963 Label C

Stadhouderslaan 118 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en een perceel van 275 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
275 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderslaan 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderslaan 118

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Assen

935 Inwoners
515 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
509 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Luchiesland Zuid
31% Koopwoningen
4.992 Inwoners per km²

Locatie van Stadhouderslaan 118

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Stadhouderslaan 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderslaan 118?

De prijsindicatie voor Stadhouderslaan 118 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Luchiesland Zuid is €191.000. Dat komt neer op circa €2.195 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderslaan 118 zich tot de wijk Luchiesland Zuid?

Stadhouderslaan 118 is een woonhuis van 87 m² in de wijk Luchiesland Zuid. De buurt telt 509 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderslaan 118?

Stadhouderslaan 118 is een woonhuis in Luchiesland Zuid, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stadhouderslaan 118 vergeleken met de buurt?

Stadhouderslaan 118 heeft 87 m² woonoppervlakte. Het perceel is 275 m². In Luchiesland Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderslaan 118 en wat betekent dat?

Stadhouderslaan 118 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Luchiesland Zuid?

De wijk Luchiesland Zuid in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Luchiesland Zuid?

Vanuit Stadhouderslaan 118 in Luchiesland Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Luchiesland Zuid?