Streetview Langedijk 36 Assen

Langedijk 36, 9406 GK Assen

71 m² Bouwjaar 1982 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Langedijk 36 is een appartement in Assen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Langedijk 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langedijk 36

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Assen

1190 Inwoners
715 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€202.000 Gem. woningwaarde De Lariks West
64% Koopwoningen
4.094 Inwoners per km²

Locatie van Langedijk 36

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Langedijk 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Langedijk 36?

De prijsindicatie voor Langedijk 36 ligt rond €75.000 tot €100.000. De gemiddelde woningwaarde in De Lariks West is €202.000. Dat komt neer op circa €2.845 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langedijk 36 zich tot de wijk De Lariks West?

Langedijk 36 is een appartement van 71 m² in de wijk De Lariks West. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.094 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langedijk 36?

Langedijk 36 is een appartement in De Lariks West, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Langedijk 36 vergeleken met de buurt?

Langedijk 36 heeft 71 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Lariks West ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langedijk 36 en wat betekent dat?

Langedijk 36 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Langedijk 36?

Langedijk 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Lariks West?

De wijk De Lariks West in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Lariks West?

Vanuit Langedijk 36 in De Lariks West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Lariks West?