Streetview Langedijk 16 Assen

Langedijk 16, 9406 GK Assen

90 m² Bouwjaar 1903 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Langedijk 16 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 464 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
464 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Langedijk 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langedijk 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
225.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
107.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.8%
CO₂-emissie
25.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Assen

1190 Inwoners
715 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€202.000 Gem. woningwaarde De Lariks West
64% Koopwoningen
4.094 Inwoners per km²

Locatie van Langedijk 16

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Langedijk 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Langedijk 16?

De gemiddelde woningwaarde in De Lariks West is €202.000. Dat komt neer op circa €2.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langedijk 16 zich tot de wijk De Lariks West?

Langedijk 16 is een woonhuis van 90 m² in de wijk De Lariks West. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.094 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langedijk 16?

Langedijk 16 is een woonhuis in De Lariks West, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langedijk 16 vergeleken met de buurt?

Langedijk 16 heeft 90 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 464 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Lariks West ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langedijk 16 en wat betekent dat?

Langedijk 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langedijk 16?

Langedijk 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Lariks West?

De wijk De Lariks West in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Lariks West?

Vanuit Langedijk 16 in De Lariks West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2 km.