Streetview Dunantstraat 15 Assen

Dunantstraat 15, 9406 CG Assen

140 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Dunantstraat 15 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 466 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
466 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Dunantstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dunantstraat 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
142.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7%
CO₂-emissie
33.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Assen

1315 Inwoners
775 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
919 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde De Lariks Oost
30% Koopwoningen
5.125 Inwoners per km²

Locatie van Dunantstraat 15

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Dunantstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Dunantstraat 15?

De prijsindicatie voor Dunantstraat 15 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in De Lariks Oost is €214.000. Dat komt neer op circa €1.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dunantstraat 15 zich tot de wijk De Lariks Oost?

Dunantstraat 15 is een woonhuis van 140 m² in de wijk De Lariks Oost. De buurt telt 919 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dunantstraat 15?

Dunantstraat 15 is een woonhuis in De Lariks Oost, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dunantstraat 15 vergeleken met de buurt?

Dunantstraat 15 heeft 140 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 466 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Lariks Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dunantstraat 15 en wat betekent dat?

Dunantstraat 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-10-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dunantstraat 15?

Dunantstraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Lariks Oost?

De wijk De Lariks Oost in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Lariks Oost?

Vanuit Dunantstraat 15 in De Lariks Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.