Eengezinswoning, tussenwoning van Heuven Goedhartlaan 9 Assen

van Heuven Goedhartlaan 9, 9406 CC Assen

81 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label C

van Heuven Goedhartlaan 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Assen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 161 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor van Heuven Goedhartlaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Heuven Goedhartlaan 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
209.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (85.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Assen

1315 Inwoners
775 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
919 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde De Lariks Oost
30% Koopwoningen
5.125 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Heuven Goedhartlaan 9

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over van Heuven Goedhartlaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van van Heuven Goedhartlaan 9?

De prijsindicatie voor van Heuven Goedhartlaan 9 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in De Lariks Oost is €214.000. Dat komt neer op circa €2.642 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Heuven Goedhartlaan 9 zich tot de wijk De Lariks Oost?

van Heuven Goedhartlaan 9 is een eengezinswoning, tussenwoning van 81 m² in de wijk De Lariks Oost. De buurt telt 919 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Heuven Goedhartlaan 9?

van Heuven Goedhartlaan 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Lariks Oost, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Heuven Goedhartlaan 9 vergeleken met de buurt?

van Heuven Goedhartlaan 9 heeft 81 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Lariks Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Heuven Goedhartlaan 9 en wat betekent dat?

van Heuven Goedhartlaan 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Heuven Goedhartlaan 9?

van Heuven Goedhartlaan 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 85 m².

Hoe is de woningmarkt in De Lariks Oost?

De wijk De Lariks Oost in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Lariks Oost?