2-onder-1-kapwoning Sluisstraat 153 Assen

Sluisstraat 153, 9406 AX Assen

88 m² Bouwjaar 1905 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Sluisstraat 153 is een 2-onder-1-kapwoning in Assen, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 183 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
317 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Sluisstraat 153

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sluisstraat 153

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Assen

1315 Inwoners
775 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
919 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde De Lariks Oost
30% Koopwoningen
5.125 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sluisstraat 153

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Sluisstraat 153

Wat is de geschatte woningwaarde van Sluisstraat 153?

De prijsindicatie voor Sluisstraat 153 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in De Lariks Oost is €214.000. Dat komt neer op circa €2.432 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sluisstraat 153 zich tot de wijk De Lariks Oost?

Sluisstraat 153 is een 2-onder-1-kapwoning van 88 m² in de wijk De Lariks Oost. De buurt telt 919 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sluisstraat 153?

Sluisstraat 153 is een 2-onder-1-kapwoning in De Lariks Oost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sluisstraat 153 vergeleken met de buurt?

Sluisstraat 153 heeft 88 m² woonoppervlakte en 317 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In De Lariks Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sluisstraat 153 en wat betekent dat?

Sluisstraat 153 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sluisstraat 153?

Sluisstraat 153 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Lariks Oost?

De wijk De Lariks Oost in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Lariks Oost?

Vanuit Sluisstraat 153 in De Lariks Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.