Streetview Witterzomer 4 Assen

Witterzomer 4, 9405 VG Assen

112 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Witterzomer 4 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 566 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
566 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Witterzomer 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Witterzomer 4

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Assen

70 Inwoners
30 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
28 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Witten
93% Koopwoningen
332 Inwoners per km²

Locatie van Witterzomer 4

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Witterzomer 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Witterzomer 4?

De gemiddelde woningwaarde in Witten is €484.000. Dat komt neer op circa €4.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Witterzomer 4 zich tot de wijk Witten?

Witterzomer 4 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Witten. De buurt telt 28 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 332 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Witterzomer 4?

Witterzomer 4 is een woonhuis in Witten, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Witterzomer 4 vergeleken met de buurt?

Witterzomer 4 heeft 112 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 566 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Witten ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Witterzomer 4 en wat betekent dat?

Witterzomer 4 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Witterzomer 4?

Witterzomer 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Witten?

De wijk Witten in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Witten?

Vanuit Witterzomer 4 in Witten bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.