Streetview Witterzomer 2 Assen

Witterzomer 2, 9405 VG Assen

131 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Witterzomer 2 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 607 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
607 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Witterzomer 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Witterzomer 2

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Assen

70 Inwoners
30 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
28 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Witten
93% Koopwoningen
332 Inwoners per km²

Locatie van Witterzomer 2

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Witterzomer 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Witterzomer 2?

De prijsindicatie voor Witterzomer 2 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Witten is €484.000. Dat komt neer op circa €3.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Witterzomer 2 zich tot de wijk Witten?

Witterzomer 2 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Witten. De buurt telt 28 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 332 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Witterzomer 2?

Witterzomer 2 is een woonhuis in Witten, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Witterzomer 2 vergeleken met de buurt?

Witterzomer 2 heeft 131 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 607 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Witten ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Witterzomer 2 en wat betekent dat?

Witterzomer 2 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Witterzomer 2?

Witterzomer 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Witten?

De wijk Witten in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Witten?

Vanuit Witterzomer 2 in Witten bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Witten?

Zorg en onderwijs in de buurt van Witterzomer 2: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.2 km.