Streetview Hoofdvaartsweg 99 Assen

Hoofdvaartsweg 99, 9405 VC Assen

277 m² Bouwjaar 1860 12 kamers 8 slaapkamers Label B

Hoofdvaartsweg 99 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m² en 12 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
277 m²
Inhoud
1860 m³
Kamers
12
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hoofdvaartsweg 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdvaartsweg 99

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Assen

865 Inwoners
345 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Planetenbuurt
99% Koopwoningen
4.234 Inwoners per km²

Locatie van Hoofdvaartsweg 99

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Hoofdvaartsweg 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdvaartsweg 99?

De gemiddelde woningwaarde in Planetenbuurt is €325.000. Dat komt neer op circa €1.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdvaartsweg 99 zich tot de wijk Planetenbuurt?

Hoofdvaartsweg 99 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Planetenbuurt. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.234 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdvaartsweg 99?

Hoofdvaartsweg 99 is een woonhuis in Planetenbuurt, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdvaartsweg 99 vergeleken met de buurt?

Hoofdvaartsweg 99 heeft 277 m² woonoppervlakte en 1860 m³ inhoud. Met 12 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Planetenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdvaartsweg 99 en wat betekent dat?

Hoofdvaartsweg 99 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-08-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoofdvaartsweg 99?

Hoofdvaartsweg 99 heeft 12 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Planetenbuurt?

De wijk Planetenbuurt in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Planetenbuurt?

Vanuit Hoofdvaartsweg 99 in Planetenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.