Streetview Hoofdvaartsweg 125 A Assen

Hoofdvaartsweg 125 A, 9405 VC Assen

286 m² Bouwjaar 1936 Label F

Hoofdvaartsweg 125 A is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m² en een perceel van 1202 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
286 m²
Perceeloppervlakte
1202 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hoofdvaartsweg 125 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdvaartsweg 125 A

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Assen

630 Inwoners
220 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
219 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Sterrenbeeldenbuurt
100% Koopwoningen
3.869 Inwoners per km²

Locatie van Hoofdvaartsweg 125 A

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Hoofdvaartsweg 125 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdvaartsweg 125 A?

De gemiddelde woningwaarde in Sterrenbeeldenbuurt is €446.000. Dat komt neer op circa €1.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdvaartsweg 125 A zich tot de wijk Sterrenbeeldenbuurt?

Hoofdvaartsweg 125 A is een woonhuis van 286 m² in de wijk Sterrenbeeldenbuurt. De buurt telt 219 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdvaartsweg 125 A?

Hoofdvaartsweg 125 A is een woonhuis in Sterrenbeeldenbuurt, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdvaartsweg 125 A vergeleken met de buurt?

Hoofdvaartsweg 125 A heeft 286 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1202 m². In Sterrenbeeldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdvaartsweg 125 A en wat betekent dat?

Hoofdvaartsweg 125 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Sterrenbeeldenbuurt?

De wijk Sterrenbeeldenbuurt in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sterrenbeeldenbuurt?

Vanuit Hoofdvaartsweg 125 A in Sterrenbeeldenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sterrenbeeldenbuurt?