Streetview Hoofdvaartsweg 101 Assen

Hoofdvaartsweg 101, 9405 VC Assen

185 m² Bouwjaar 1998

Hoofdvaartsweg 101 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en een perceel van 663 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
663 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hoofdvaartsweg 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Assen

865 Inwoners
345 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Planetenbuurt
99% Koopwoningen
4.234 Inwoners per km²

Locatie van Hoofdvaartsweg 101

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Hoofdvaartsweg 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdvaartsweg 101?

De gemiddelde woningwaarde in Planetenbuurt is €325.000. Dat komt neer op circa €1.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdvaartsweg 101 zich tot de wijk Planetenbuurt?

Hoofdvaartsweg 101 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Planetenbuurt. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.234 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdvaartsweg 101?

Hoofdvaartsweg 101 is een woonhuis in Planetenbuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoofdvaartsweg 101 vergeleken met de buurt?

Hoofdvaartsweg 101 heeft 185 m² woonoppervlakte. Het perceel is 663 m². In Planetenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Planetenbuurt?

De wijk Planetenbuurt in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Planetenbuurt?

Vanuit Hoofdvaartsweg 101 in Planetenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Planetenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoofdvaartsweg 101: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Planetenbuurt?

Recreatie nabij Planetenbuurt: restaurant (1.1 km), cafe (3.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Hoofdvaartsweg 101?