Eengezinswoning, vrijstaande woning Delfland 15 Assen

Delfland 15, 9405 NJ Assen

178 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Delfland 15 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Assen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 913 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
913 m²
Inhoud
845 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Delfland 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Delfland 15

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
144.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.7%
CO₂-emissie
27.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Assen

1185 Inwoners
550 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
479 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Baggelhuizen Zuid
83% Koopwoningen
2.275 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Delfland 15

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Delfland 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Delfland 15?

De prijsindicatie voor Delfland 15 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Baggelhuizen Zuid is €311.000. Dat komt neer op circa €1.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Delfland 15 zich tot de wijk Baggelhuizen Zuid?

Delfland 15 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 178 m² in de wijk Baggelhuizen Zuid. De buurt telt 479 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Delfland 15?

Delfland 15 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Baggelhuizen Zuid, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Delfland 15 vergeleken met de buurt?

Delfland 15 heeft 178 m² woonoppervlakte en 845 m³ inhoud. Het perceel is 913 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Baggelhuizen Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Delfland 15 en wat betekent dat?

Delfland 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Delfland 15?

Delfland 15 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Baggelhuizen Zuid?

De wijk Baggelhuizen Zuid in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Baggelhuizen Zuid?

Vanuit Delfland 15 in Baggelhuizen Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.