Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 425 m²
- Perceeloppervlakte
- 2393 m²
Schieland 14 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 425 m² en een perceel van 2393 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schieland 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Baggelhuizen Zuid is €311.000. Dat komt neer op circa €732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchieland 14 is een woonhuis van 425 m² in de wijk Baggelhuizen Zuid. De buurt telt 479 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.275 inwoners per km².
Schieland 14 is een woonhuis in Baggelhuizen Zuid, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Schieland 14 heeft 425 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2393 m². In Baggelhuizen Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Baggelhuizen Zuid in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Schieland 14 in Baggelhuizen Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schieland 14: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Baggelhuizen Zuid: restaurant (1 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Schieland 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Baggelhuizen Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.