2-onder-1-kapwoning Broeklaan 24 Assen

Broeklaan 24, 9405 AM Assen

126 m² Bouwjaar 1915 4 kamers 4 slaapkamers Label B

Broeklaan 24 is een 2-onder-1-kapwoning in Assen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 375 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
452 m³
Kamers
4
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Broeklaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broeklaan 24

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
150.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.3%
CO₂-emissie
30.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en warmte terugwininstallatie

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Assen

550 Inwoners
265 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
264 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Westerpark
96% Koopwoningen
1.481 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Broeklaan 24

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Broeklaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Broeklaan 24?

De prijsindicatie voor Broeklaan 24 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerpark is €427.000. Dat komt neer op circa €3.389 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broeklaan 24 zich tot de wijk Westerpark?

Broeklaan 24 is een 2-onder-1-kapwoning van 126 m² in de wijk Westerpark. De buurt telt 264 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.481 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broeklaan 24?

Broeklaan 24 is een 2-onder-1-kapwoning in Westerpark, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Broeklaan 24 vergeleken met de buurt?

Broeklaan 24 heeft 126 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Westerpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broeklaan 24 en wat betekent dat?

Broeklaan 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Broeklaan 24?

Broeklaan 24 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Westerpark?

De wijk Westerpark in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerpark?

Vanuit Broeklaan 24 in Westerpark bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.