Streetview Hortensiastraat 13 Assen

Hortensiastraat 13, 9404 SH Assen

67 m² Bouwjaar 1953 3 kamers Label C

Hortensiastraat 13 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m², een perceel van 137 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hortensiastraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hortensiastraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.5%
CO₂-emissie
35.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Assen

1155 Inwoners
645 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
653 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde De Dorpen
26% Koopwoningen
5.003 Inwoners per km²

Locatie van Hortensiastraat 13

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Hortensiastraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Hortensiastraat 13?

De prijsindicatie voor Hortensiastraat 13 ligt rond €90.000 tot €115.000. De gemiddelde woningwaarde in De Dorpen is €197.000. Dat komt neer op circa €2.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hortensiastraat 13 zich tot de wijk De Dorpen?

Hortensiastraat 13 is een woonhuis van 67 m² in de wijk De Dorpen. De buurt telt 653 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.003 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hortensiastraat 13?

Hortensiastraat 13 is een woonhuis in De Dorpen, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hortensiastraat 13 vergeleken met de buurt?

Hortensiastraat 13 heeft 67 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Dorpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hortensiastraat 13 en wat betekent dat?

Hortensiastraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hortensiastraat 13?

Hortensiastraat 13 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Dorpen?

De wijk De Dorpen in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Dorpen?

Vanuit Hortensiastraat 13 in De Dorpen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 3.9 km.