Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 653 m²
Koningsmantel 18 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 653 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningsmantel 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Park Diepstroeten is €403.000. Dat komt neer op circa €2.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningsmantel 18 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Park Diepstroeten. De buurt telt 410 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.955 inwoners per km².
Koningsmantel 18 is een woonhuis in Park Diepstroeten, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Koningsmantel 18 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 653 m². In Park Diepstroeten ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningsmantel 18 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Park Diepstroeten in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Koningsmantel 18 in Park Diepstroeten bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningsmantel 18: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij Park Diepstroeten: restaurant (2.3 km), cafe (3 km).