Streetview Anreperstraat 148 Assen

Anreperstraat 148, 9404 LJ Assen

207 m² Bouwjaar 2008 Label A

Anreperstraat 148 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 230 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
230 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Anreperstraat 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anreperstraat 148

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Assen

2305 Inwoners
1265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1296 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde Vredeveld Zuid
40% Koopwoningen
5.094 Inwoners per km²

Locatie van Anreperstraat 148

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Anreperstraat 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Anreperstraat 148?

De gemiddelde woningwaarde in Vredeveld Zuid is €228.000. Dat komt neer op circa €1.101 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anreperstraat 148 zich tot de wijk Vredeveld Zuid?

Anreperstraat 148 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Vredeveld Zuid. De buurt telt 1.296 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.094 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anreperstraat 148?

Anreperstraat 148 is een woonhuis in Vredeveld Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Anreperstraat 148 vergeleken met de buurt?

Anreperstraat 148 heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 230 m². In Vredeveld Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anreperstraat 148 en wat betekent dat?

Anreperstraat 148 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vredeveld Zuid?

De wijk Vredeveld Zuid in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredeveld Zuid?

Vanuit Anreperstraat 148 in Vredeveld Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vredeveld Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Anreperstraat 148: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.