Eengezinswoning, hoekwoning Flamingolaan 28 Assen

Flamingolaan 28, 9404 CV Assen

86 m² Bouwjaar 1951 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Flamingolaan 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in Assen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 202 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
202 m²
Inhoud
333 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Flamingolaan 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Flamingolaan 28

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (128.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Assen

1875 Inwoners
1095 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1126 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Vredeveld Noord
53% Koopwoningen
4.560 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Flamingolaan 28

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Flamingolaan 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Flamingolaan 28?

De prijsindicatie voor Flamingolaan 28 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Vredeveld Noord is €220.000. Dat komt neer op circa €2.558 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Flamingolaan 28 zich tot de wijk Vredeveld Noord?

Flamingolaan 28 is een eengezinswoning, hoekwoning van 86 m² in de wijk Vredeveld Noord. De buurt telt 1.126 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Flamingolaan 28?

Flamingolaan 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in Vredeveld Noord, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Flamingolaan 28 vergeleken met de buurt?

Flamingolaan 28 heeft 86 m² woonoppervlakte en 333 m³ inhoud. Het perceel is 202 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Vredeveld Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Flamingolaan 28 en wat betekent dat?

Flamingolaan 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Flamingolaan 28?

Flamingolaan 28 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 128 m².

Hoe is de woningmarkt in Vredeveld Noord?

De wijk Vredeveld Noord in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredeveld Noord?

Vanuit Flamingolaan 28 in Vredeveld Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 4.3 km.