Streetview Flamingolaan 27 Assen

Flamingolaan 27, 9404 CT Assen

78 m² Bouwjaar 1951 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Flamingolaan 27 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 213 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
328 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Flamingolaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Flamingolaan 27

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.96
CO₂-emissie
4968.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Assen

1875 Inwoners
1095 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1126 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Vredeveld Noord
53% Koopwoningen
4.560 Inwoners per km²

Locatie van Flamingolaan 27

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Flamingolaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Flamingolaan 27?

De gemiddelde woningwaarde in Vredeveld Noord is €220.000. Dat komt neer op circa €2.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Flamingolaan 27 zich tot de wijk Vredeveld Noord?

Flamingolaan 27 is een woonhuis van 78 m² in de wijk Vredeveld Noord. De buurt telt 1.126 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Flamingolaan 27?

Flamingolaan 27 is een woonhuis in Vredeveld Noord, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Flamingolaan 27 vergeleken met de buurt?

Flamingolaan 27 heeft 78 m² woonoppervlakte en 328 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Vredeveld Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Flamingolaan 27 en wat betekent dat?

Flamingolaan 27 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-06-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4968.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Flamingolaan 27?

Flamingolaan 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vredeveld Noord?

De wijk Vredeveld Noord in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredeveld Noord?

Vanuit Flamingolaan 27 in Vredeveld Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 4.3 km.