Benedenwoning Pelikaanstraat 203 Assen

Pelikaanstraat 203, 9404 CM Assen

71 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label UNKNOWN

Pelikaanstraat 203 is een benedenwoning in Assen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Pelikaanstraat 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pelikaanstraat 203

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Assen

1155 Inwoners
645 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
653 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde De Dorpen
26% Koopwoningen
5.003 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pelikaanstraat 203

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Pelikaanstraat 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Pelikaanstraat 203?

De prijsindicatie voor Pelikaanstraat 203 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in De Dorpen is €197.000. Dat komt neer op circa €2.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pelikaanstraat 203 zich tot de wijk De Dorpen?

Pelikaanstraat 203 is een benedenwoning van 71 m² in de wijk De Dorpen. De buurt telt 653 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.003 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pelikaanstraat 203?

Pelikaanstraat 203 is een benedenwoning in De Dorpen, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pelikaanstraat 203 vergeleken met de buurt?

Pelikaanstraat 203 heeft 71 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Dorpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pelikaanstraat 203 en wat betekent dat?

Pelikaanstraat 203 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Pelikaanstraat 203?

Pelikaanstraat 203 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Dorpen?

De wijk De Dorpen in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Dorpen?

Vanuit Pelikaanstraat 203 in De Dorpen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Dorpen?