Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 530 m²
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Pelikaanstraat 195 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 530 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pelikaanstraat 195
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.5 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Dorpen is €197.000. Dat komt neer op circa €938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPelikaanstraat 195 is een woonhuis van 210 m² in de wijk De Dorpen. De buurt telt 653 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.003 inwoners per km².
Pelikaanstraat 195 is een woonhuis in De Dorpen, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pelikaanstraat 195 heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 530 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Dorpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pelikaanstraat 195 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Pelikaanstraat 195 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Dorpen in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Pelikaanstraat 195 in De Dorpen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pelikaanstraat 195: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.