Portiekflat Vredeveldseweg 80 B2 Assen

Vredeveldseweg 80 B2, 9404 CG Assen

150 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Vredeveldseweg 80 B2 is een portiekflat in Assen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
150 m²
Inhoud
472 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_green_area, in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vredeveldseweg 80 B2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vredeveldseweg 80 B2

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Assen

2305 Inwoners
1265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1296 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde Vredeveld Zuid
40% Koopwoningen
5.094 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vredeveldseweg 80 B2

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Vredeveldseweg 80 B2

Wat is de geschatte woningwaarde van Vredeveldseweg 80 B2?

De prijsindicatie voor Vredeveldseweg 80 B2 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Vredeveld Zuid is €228.000. Dat komt neer op circa €1.520 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vredeveldseweg 80 B2 zich tot de wijk Vredeveld Zuid?

Vredeveldseweg 80 B2 is een portiekflat van 150 m² in de wijk Vredeveld Zuid. De buurt telt 1.296 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.094 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vredeveldseweg 80 B2?

Vredeveldseweg 80 B2 is een portiekflat in Vredeveld Zuid, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vredeveldseweg 80 B2 vergeleken met de buurt?

Vredeveldseweg 80 B2 heeft 150 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Vredeveld Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vredeveldseweg 80 B2 en wat betekent dat?

Vredeveldseweg 80 B2 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Vredeveldseweg 80 B2?

Vredeveldseweg 80 B2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vredeveld Zuid?

De wijk Vredeveld Zuid in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredeveld Zuid?

Vanuit Vredeveldseweg 80 B2 in Vredeveld Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 4.4 km.