Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Inhoud
- 367 m³
- Kamers
- 3
Wouwstraat 54 is een appartement in Assen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wouwstraat 54
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
4.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Wouwstraat 54 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Vredeveld Noord is €220.000. Dat komt neer op circa €1.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWouwstraat 54 is een appartement van 141 m² in de wijk Vredeveld Noord. De buurt telt 1.126 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.560 inwoners per km².
Wouwstraat 54 is een appartement in Vredeveld Noord, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wouwstraat 54 heeft 141 m² woonoppervlakte en 367 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Vredeveld Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wouwstraat 54 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Wouwstraat 54 heeft 3 kamers.
De wijk Vredeveld Noord in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Wouwstraat 54 in Vredeveld Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 4.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wouwstraat 54: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Vredeveld Noord: restaurant (1 km), cafe (1.8 km).