Hoekwoning Vlinderkleuven 38 Assen

Vlinderkleuven 38, 9403 ZJ Assen

124 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Vlinderkleuven 38 is een hoekwoning in Assen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 215 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vlinderkleuven 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlinderkleuven 38

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.2%
CO₂-emissie
21.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Assen

1085 Inwoners
470 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
473 Woningvoorraad
€254.000 Gem. woningwaarde De Kleuven
77% Koopwoningen
5.720 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlinderkleuven 38

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Vlinderkleuven 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlinderkleuven 38?

De prijsindicatie voor Vlinderkleuven 38 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kleuven is €254.000. Dat komt neer op circa €2.048 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlinderkleuven 38 zich tot de wijk De Kleuven?

Vlinderkleuven 38 is een hoekwoning van 124 m² in de wijk De Kleuven. De buurt telt 473 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlinderkleuven 38?

Vlinderkleuven 38 is een hoekwoning in De Kleuven, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vlinderkleuven 38 vergeleken met de buurt?

Vlinderkleuven 38 heeft 124 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Kleuven ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlinderkleuven 38 en wat betekent dat?

Vlinderkleuven 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlinderkleuven 38?

Vlinderkleuven 38 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Kleuven?

De wijk De Kleuven in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kleuven?

Vanuit Vlinderkleuven 38 in De Kleuven bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.