Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Inhoud
- 560 m³
- Kamers
- 6
Leemhamel 47 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 300 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leemhamel 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
5.1 kmDe prijsindicatie voor Leemhamel 47 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hamels is €416.000. Dat komt neer op circa €2.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeemhamel 47 is een woonhuis van 168 m² in de wijk De Hamels. De buurt telt 218 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.073 inwoners per km².
Leemhamel 47 is een woonhuis in De Hamels, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Leemhamel 47 heeft 168 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Hamels ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Leemhamel 47 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Leemhamel 47 heeft 6 kamers.
De wijk De Hamels in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Leemhamel 47 in De Hamels bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leemhamel 47: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij De Hamels: restaurant (1.5 km), cafe (1.5 km).