Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 231 m²
- Perceeloppervlakte
- 1085 m²
Podzolhamel 12 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m² en een perceel van 1085 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Podzolhamel 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Hamels is €416.000. Dat komt neer op circa €1.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPodzolhamel 12 is een woonhuis van 231 m² in de wijk De Hamels. De buurt telt 218 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.073 inwoners per km².
Podzolhamel 12 is een woonhuis in De Hamels, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Podzolhamel 12 heeft 231 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1085 m². In De Hamels ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Hamels in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Podzolhamel 12 in De Hamels bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Podzolhamel 12: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij De Hamels: restaurant (1.5 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Podzolhamel 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Hamels. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.