Streetview Lonerstraat 104 Assen

Lonerstraat 104, 9403 TD Assen

210 m² Bouwjaar 1925 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Lonerstraat 104 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 1678 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
1678 m²
Inhoud
620 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Lonerstraat 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lonerstraat 104

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Assen

455 Inwoners
200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
200 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Vreebergen/Amelterhout
100% Koopwoningen
1.588 Inwoners per km²

Locatie van Lonerstraat 104

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Lonerstraat 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Lonerstraat 104?

De gemiddelde woningwaarde in Vreebergen/Amelterhout is €420.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lonerstraat 104 zich tot de wijk Vreebergen/Amelterhout?

Lonerstraat 104 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Vreebergen/Amelterhout. De buurt telt 200 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lonerstraat 104?

Lonerstraat 104 is een woonhuis in Vreebergen/Amelterhout, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lonerstraat 104 vergeleken met de buurt?

Lonerstraat 104 heeft 210 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Het perceel is 1678 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Vreebergen/Amelterhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lonerstraat 104 en wat betekent dat?

Lonerstraat 104 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lonerstraat 104?

Lonerstraat 104 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vreebergen/Amelterhout?

De wijk Vreebergen/Amelterhout in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreebergen/Amelterhout?

Vanuit Lonerstraat 104 in Vreebergen/Amelterhout bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.6 km.