Streetview Dr. Nassaulaan 6 Assen

Dr. Nassaulaan 6, 9401 HK Assen

383 m² Bouwjaar 1878 Label A++

Dr. Nassaulaan 6 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1878. De woning heeft een woonoppervlakte van 383 m² en een perceel van 772 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1878
Woonoppervlakte
383 m²
Perceeloppervlakte
772 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dr. Nassaulaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr. Nassaulaan 6

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
117.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
62.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.1%
CO₂-emissie
11.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Assen

615 Inwoners
330 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
321 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde De Hertenkamp
67% Koopwoningen
3.154 Inwoners per km²

Locatie van Dr. Nassaulaan 6

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Dr. Nassaulaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Nassaulaan 6?

De gemiddelde woningwaarde in De Hertenkamp is €366.000. Dat komt neer op circa €956 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Nassaulaan 6 zich tot de wijk De Hertenkamp?

Dr. Nassaulaan 6 is een woonhuis van 383 m² in de wijk De Hertenkamp. De buurt telt 321 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Nassaulaan 6?

Dr. Nassaulaan 6 is een woonhuis in De Hertenkamp, gebouwd in 1878 (148 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dr. Nassaulaan 6 vergeleken met de buurt?

Dr. Nassaulaan 6 heeft 383 m² woonoppervlakte. Het perceel is 772 m². In De Hertenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr. Nassaulaan 6 en wat betekent dat?

Dr. Nassaulaan 6 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-02-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.92 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Hertenkamp?

De wijk De Hertenkamp in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hertenkamp?

Vanuit Dr. Nassaulaan 6 in De Hertenkamp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Hertenkamp?